Про нас

Corassini

Ресторан “CORASSINI grill & wine” розташований в самому центрі міста Івано-Франківськ, в фортечній галереї «Бастіон».

Сама галерея примітна тим, що являє собою відреставровані залишки знаменитої Станіславівської фортеці, збудованої в 1662 році, талановитим французьким військовим інженером Франсуа Корассіні, на замовлення засновника міста Станіслава Потоцького. Після багатьох років небуття, зусиллями місцевих меценатів, залишки фортифікаційних споруд перетворені в культурно-музейний комплекс, що включає в себе арт-галереї, сувенірні лавки, кафе і ресторан.

Концепція закладу побудована на інтеграції сучасного дизайну в історичне середовище. Інтер’єр ресторану відображає чоловічий дух споруд. В обробці використані такі матеріали як мідь, кована сталь, сланець, масив дерева, які, найбільш точно передають дух епохи. Але при цьому, завдяки різним дизайнерським рішенням, таким як тепле світло, м’які меблі з оббивкою з фетрових тканин, зелень як елемент декору, заклад вийшов дуже затишним.

CORASSINI grill & wine для тих, хто вміє смакувати життя…
Все піднесено, естетично, елегантно, гармонійно й демократично: приємний інтер’єр, спокійна музика та чудове обслуговування – все, що потрібно, щоб насолодитися європейською та класичною французькою кухнею в авторській інтерпретації нашого шефа, що втілює гармонію смаку та оригінальність подачі!

Радимо не поспішати з трапезою та перед обідом насолодитись аперитивом – погодьтесь, це так по-французькі і так в стилі dolce vita.
Надто рано для бокала вина??… випийте горнятко запашної кави з круасаном.
Поки готується Ваше замовлення – заплющте очі і на хвилинку уявіть, що Ви в Парижі!

Florens

Піцерія “FLORENS” – частинка Італії у Івано-Франківську. Господарі закладу зробили максимальними атмосферу, стиль та смак італійської культури.
Слоган закладу, “Справжня італійська піца приготована у дров’яній печі з тонкою хрусткою скоринкою”

Траторія створювалась як улюблений заклад для всієї родини. Тут приємно розпочинати свій день з горнятком кави та підбивати його підсумок за вечерею. Затишна атмосфера робить заклад ідеальним місцем чи то для романтичних побачень чи для ділових зустрічей.
Вкотре повторюючи вишукане правило: традиційний італійський ресторан – це витончений смак у всіх його проявах. До того ж, де ще вас пригостять справжньою італійською піцою, приготованою у вашій присутності в печі на дровах?! Проте Італія – це не тільки піца. І наш шеф успішно демонструє це вибором пасти, салатів, десертів та закусок – традиційних частувань італійських господинь. Все так просто, невимушено і запаморочливо смачно. А гідним завершенням трапези стане традиційний дежестив лімончелло!