Corassini

Ресторан “CORASSINI grill & wine” розташований в самому центрі міста Івано-Франківськ, в фортечній галереї «Бастіон».

Сама галерея примітна тим, що являє собою відреставровані залишки знаменитої Станіславівської фортеці, збудованої в 1662 році, талановитим французьким військовим інженером Франсуа Корассіні, на замовлення засновника міста Станіслава Потоцького. Після багатьох років небуття, зусиллями місцевих меценатів, залишки фортифікаційних споруд перетворені в культурно-музейний комплекс, що включає в себе арт-галереї, сувенірні лавки, кафе і ресторан.

Концепція закладу побудована на інтеграції сучасного дизайну в історичне середовище. Інтер’єр ресторану відображає чоловічий дух споруд. В обробці використані такі матеріали як мідь, кована сталь, сланець, масив дерева, які, найбільш точно передають дух епохи. Але при цьому, завдяки різним дизайнерським рішенням, таким як тепле світло, м’які меблі з оббивкою з фетрових тканин, зелень як елемент декору, заклад вийшов дуже затишним.

CORASSINI grill & wine для тих, хто вміє смакувати життя…
Все піднесено, естетично, елегантно, гармонійно й демократично: приємний інтер’єр, спокійна музика та чудове обслуговування – все, що потрібно, щоб насолодитися європейською та класичною французькою кухнею в авторській інтерпретації нашого шефа, що втілює гармонію смаку та оригінальність подачі!

Радимо не поспішати з трапезою та перед обідом насолодитись аперитивом – погодьтесь, це так по-французькі і так в стилі dolce vita.
Надто рано для бокала вина??… випийте горнятко запашної кави з круасаном.
Поки готується Ваше замовлення – заплющте очі і на хвилинку уявіть, що Ви в Парижі!