Milk&Pink

 

Якщо ви любите корисні перекуси та віддаєте перевагу натуральним складникам, вам обов’язково варто відвідати «Milk&Pink». Заклад зручно розташований у фортечній галереї «Бастіон» — споруді, де унікальним чином вдалося поєднати сучасне мистецтво, нові технології та автентику часів її побудови.

«Milk&Pink» — ексклюзивне місце, яке подарує вам чимало задоволення і можливість скуштувати смачні запіканки, десерти, молочні коктейлі, кавові напої, фреші та інші смаколики, які ми вам приготували.

Важлива наша перевага — всі страви готуємо з натуральних, безпечних та свіжих інгредієнтів. Вони дозволять вам насолоджуватися неперевершеними смаками, не завдаючи шкоди здоров’ю. Наші страви можна їсти і дітям, і вагітним. Ми ретельно дбаємо про якість та натуральність нашого меню.

Ми переконані, що саме завдяки затишній атмосфері, натуральним десертам, легкому дизайну та стильному оформленні напоїв нас так полюбили відвідувачі. «Milk&Pink» — це місце, де можна смачно поснідати, підбадьоривши себе ароматною кавою, пообідати та провести приємний вечір за неймовірним десертом.

Сьогодні йогуртерія «Milk&Pink» — це місце зустрічей багатьох мешканців міста та його гостей, що цінують високий рівень сервісу та відмінну їжу.